Titulní stránka
Řešení pro:

CleverUP pro autoservisy

Aplikace uzpůsobená na míru autoservisům a prodejcům nových i bazarových vozů. Vaši zákazníci budou mít přehled o vašich nabídkách a akcích. Přes aplikaci si mohou zarezervovat termín nebo rovnou nakoupit. Buďte nezávislí na korporátních systémech.

Vaši zákazníci si mohou prohlédnout nové nabídky, rezervovat termíny a jsou informováni o akcích vaší společnosti.

Co aplikace umí:

 

  • Registrace a přihlášení uživatelů

 

Chcete nabídnout něco opravdu speciálního? Nechte si uživatele vytvořit vlastní profil a ukládat informace o jeho autě, nebo rovnou firemní flotile. Informace o blížícím servisu přivedou zákazníka zpět k vám.

 

  • Prodej více značek

 

Jsme připraveni řešit zastoupení více značek. Umíme aplikace rozdělit na samostatné sekce a rozesílat obsah dle potřeb. Akce nebo novinky zůstanou jen pod značkou kde mají být a nebudou se křížit.

 

  • E-shop s doplňky

 

Co jednoduše nabídnout sérii produktů, nebo rovnou balíčků pro auto? Objednat si autokosmetiku, nebo koberečky do auto. Předplatit si servis? Není to péče která se klientům hodí?

 

  • Skladová nebo bazarová auta

 

Uživatelé stále hledají nové příležitosti a ideálně kdykoliv kde někde čekají nebo se nudí. Vaše nabídka v jejich telefonu rozhodně nezapadne. 

 

  • Rezervace

 

Vytvoříme potřebné formuláře pro registrace a přivedeme uživatele k objednání doplňkové služby:

Poslali jste uživateli notifikace např. na jarní akci v servisu => dovolte mu rovnou si vybrat termín

Máte novou předváděcí akci => nechte uživatele přednostně si rezervovat místo nebo auto.

 

Součástí je speciální administrační rozhraní, které objednávky / registrace shromáždí a umožní vašim zaměstnancům jednoduše spravovat.

Poptávka