Titulní stránka
Řešení pro:

Webová analytika

Dvakrát měr a jednou řež. To platí i v online marketingu. Zjistěte, jaký je současný stav vašich stránek, kde je prostor pro zlepšení, na co uživatelé dobře reagují nebo jak získat přední pozice ve vyhledávání.

Webová analytika je základem každé spolupráce. Zjistíme, zda váš web či e-shop stojí na správných základech, navrhneme případné změny a poradíme, jak předejít chybám.

 

Analýza klíčových slov (včetně návrhu struktury): Ověřte si, jaké produkty a služby Vaši zákazníci nejčastěji hledají. Poznejte přesně slova, spojená s Vaším oborem, která zadávají Vaši zákazníci do vyhledávačů. Pokud Vašim návštěvníkům nabídnete obsah, který hledají máte vyhráno. 

 

Analýza UX (uživatelské přívětivosti): Umožněte každému klientovi rychle a dobře se orientovat na Vašem webu. Upravte strukturu webu a texty tak, aby jim návštěvníci rozuměli a stali se z nich rychle Vaši zákazníci. Vaši spokojení zákazníci! Zajistěte si analýzu uživatelské přívětivosti a radujte se ze zákazníků, kteří se k Vám vždy rádi vrátí !a co víc! doporučí Vaše služby či produkty také ostatním.

 

Analýza SEO: SEO analýza hodnotí Vaše webové stránky z pohledu optimalizace pro vyhledávače. Zaměřuje se na posouzení technických a obsahových faktorů Vašeho webu i internetového obchodu. Poradíme Vám také, jak správně zhodnotíte Váš odkazový profil.

Poptávka